O nás

O nás

Seznámili jsme se v roce, kdy se zřítilo k zemi World Trade Centrum. Redaktorka Radmila Borovičková a biolog, pedagog a fotograf Zdeněk Roller. Následujícího roku povodeň Zdeňkovi spláchla kompletní archiv několika tisíc diapozitivů. Do třetice za rok Zdeněk byl odejit z práce, kterou dělal s láskou plných patnáct let.

ak už následovala samá pozitiva: začali jsme společně plodit články z mnoha oborů a nakonec jsme zaostřili svou pozornost na zahrady. Poznali jsme jich desítky a vždy jsme žasli. Nad tím, jak zdaleka ne jen školení zahradní architekti, ale i automechanici, výtvarníci, učitelé – zkrátka příslušníci všech profesí a sociálních skupin – vytvářejí krásné a originální zahrady. Obdivujeme jejich invenci, píli a touhu něco pozitivního vytvořit. Každá zahrada je něčím výjimečná a unikátní, každá má svůj příběh. Každá zahrada může být inspirací a zaslouží si, aby se o ní vědělo. Proto tedy nyní rozjíždíme své „zahradní“ webové stránky.

Radmila Rollerová Borovičková

Zdeněk Roller

ZdeněkRadka

komentáře 2

  1. Maglenová Marcela napsal:

    Dobrý deň,to čo tu prezentujete je nádhera.Nastal čas,kedy doslúžilo záhradné jazierko a musím sa s ním rozlúčiť, nakoľko som už zostala sama a poviem Vám pravdu,že s jazierkom som mala len starosti.Ale to ,čo tu prezentujete mi dalo inšpiráciu,že jazierko nahradím takýmito krásnymi skalkami.Len tie kamene budú problém,ale využijem silu mojich vnukov.Už sa teším ako to budem postupne realizovať.Vďaka za krásne zábery.Prajem Vám mnoho,mnoho takýchto inšpirácii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *